Támogatás
hétfő, április 28, 2025
Támogatás
Támogatás

Bréking! – Erősen megfogyatkoztak a bevándorláspárti plakátok Budapesten – Támadásba lendült a mindenszo.hu akciócsoportja

0 megjegyzések 5 megtekintés

A mindenszo.hu teljes mértékben kiáll a jogállamiság mellett. Ezért jogkövető magatartásunkat most bizonyítjuk: néhány hónappal ezelőtt a kormány plakátjait rongáló ellenzékiek cselekedetére azt mondta ki a magyar bíróság, hogy az csupán véleménynyilvánítás, tehát elfogadható cselekmény Fideszes, vagy kormányzati plakátokat rongálni, tépkedni.
Jogkövető módon így tettünk mi is: a mindenszo.hu akciócsoportja támadásba lendült Budapestszerte! Elkezdtük megtisztítani a várost a bevándorláspárti plakátoktól!

Szépen alakul a gyűjtemény:

Hasonló cselekményekre buzdítunk minden törvénytisztelő magyar állampolgárt: irtsd a bevándorláspárti plakátokat!

mindenszo.hu

 

Oszd meg másokkal is!

Gyere, szólj hozzá te is!oszd meg a véleményed!mondd el, mit gondolsz!

Feliratkozás
Kommentértesítést kérek
0 Hozzászólások
Legrégebbi
Legújabb A legtöbb szavazatot kapott
Inline visszajelzések
Minden hozzászólás megtekintése

HÍRLEVÉL

Rólunk

Mindenszo.hu egy Konzervatív, patrióta hírportál. Nálunk a hír szent, a vélemény szabad. A liberálisok gyűlölik a mindenszót, ebből tudjuk, hogy jó úton járunk.
Hitvallásunk: „Aki embernek hitvány, magyarnak alkalmatlan!” Tamási Áron

Támogasson minket

Egyedi támogatás

 

0
Itt tudsz a cikkhez kommentelni!x

Adblock észlelve

Kérjük, támogasson minket azzal, hogy kikapcsolja az AdBlocker kiterjesztést a böngészőjéből a weboldalunkhoz.