Az imént hívott az ATV riportere, hogy kommentáljam a Medián legújabb, hamis közvélemény-kutatását, amely szerint a magyarok többsége Magyar Pétert tartja alkalmasabbnak miniszterelnöknek.
Először hangosan felnevettem, majd mondtam a riporternek: minden tisztelettel, de ilyen álhíreket nem kívánok kommentálni, mert ez tényleg méltatlan lenne.
Ugyanakkor mindez nem ismeretlen számomra. A 2022-es választási kampányban hasonló, valótlan felmérésekkel próbálták befolyásolni a magyar közvéleményt. Például öt hónappal a választások előtt azt állították, hogy Márki-Zay Péter 12 százalékkal népszerűbb Orbán Viktornál… A választási eredményeket mindannyian ismerjük!
Ami viszont valóban megmutatja, hogy melyik oldal az erősebb, az a Voks 2025. Több mint kétmillió szavazat áll szemben a Tisza senki által nem hitelesített és nem ellenőrzött konzultációjával, amelyet saját bevallásuk szerint még fele ennyien sem töltöttek ki!
(Deák Dániel, Fb)
Kérlek segítsd munkánkat és a mindenszo.hu fennmaradását, mert a liberálisok el akarnak minket TAPOSNI!
Támogasson minket!
Kártyás fizetéshez kattintson az összegre, amennyivel támogatni szeretne minket.
Egyedi összeggel szeretne támogatást küldeni? Kérem, írja be az összeget, majd nyomja meg a "Támogatom" gombot!
Átutalással szeretne támogatást küldeni?