Igen, ez friss információ.
Egy ismerősünkről van szó, aki neve elhallgatását kérte.
23 éves. Állást keres, a másik raktáros állása megszűnt. Behívták egy új helyre, úgy néz ki el fog ott helyezkedni. Fizetési ajánlat: 900 ezer forint! És az illető nincs 25 éves, tehát ezt ő kézbe megkapja, mert az Orbán-kormánynak köszönhetően nem fizet SZJA-t.
Erről annyit, hogy el kell-e menni külföldre dolgozni, élni. Nem, nem kell, aki akar, érvényesül itthon, Magyarországon. Aki akar, talál állást Magyarországon.
Aki tud és akar, tanulhat bármit, a felnőttképzés is megfelelő hazánkban. Nincs baj az oktatással, sorra nyerjük a diákolimpiákat.
Aki pedig főiskola helyett szakmával dolgozni akar, nos, az akár raktárosként havi 900 ezret is kereshet!
Igen, ez a valóság! Jónapot, belpesti fiatalok!
mindenszo.hu
Kedves Olvasóm!
Amennyiben lehetőséged engedi , segítsd portálunk fennmaradását, mert veszélyben van a mindenszo.hu további működése:
Számlaszám:
Erste bank
11600006-00000000-43559002
Köszönettel,
A mindenszo.hu szerkesztősége