Támogatás
Támogatás
Támogatás

Ma hiába rendeltél kaját, a futárok többsége a hídon hisztériázott – Fotók

0 megjegyzések
Facebook

Tehát akkor ezek szerint ezek KATA-sok. Tehát akkor ezek szerint a fotón látható illetők nagy multiknál dolgoznak, és úgy foglalkoztatják őket, hogy a munkavállaló KATA-sként van „bejelentve”. Érdekes, igaz? Pont erről beszélt a kormány, hogy ez visszaélés, ezt meg kell szüntetni.

 

Nézzék csak a fotókat:

 

 

Szóval aki azidőtájt rendelt kaját, az tuti éhen maradt a hisztériázó libsi futárok miatt.

 

Függöny.

 

 

mindenszo.hu

 

 

 

LEGYÉL NAPRAKÉSZ!

 

Gyere, szólj hozzá te is!oszd meg a véleményed!mondd el, mit gondolsz!

Facebook

HÍRLEVÉL

Itt kérd a tájékoztatónkat!

Adblock észlelve

Kérjük, támogasson minket azzal, hogy kikapcsolja az AdBlocker kiterjesztést a böngészőjéből a weboldalunkhoz.