Támogatás
vasárnap, március 23, 2025
Támogatás
Támogatás

Futóbolondok: Newton forog a sírjában – Fekete-Győr András szerint a forint fölfelé zuhan

0 megjegyzések 5 megtekintés

A Momentum bukott elnöke közösségi-média oldalán osztotta meg gondolatait, és tudományos megállapításait követőivel. Fekete-Győr bejelentette: A forint árfolyama fölfelé zuhant. 

„404 fölé zuhant a forint árfolyama az euróhoz képest. Történelmi mélypont. Egyedül a forint gyengült markánsan a régióban, a régiós devizák stabilak”– fogalmazott a baloldali politikus.

Majd hozzátette: „Nem a háború tehet a rekordgyenge forintról, hanem a rekordgyenge kormányzás”.

Fekete-Győr agymenését Bohár Dániel sem hagyta szó nélkül, ugyanis neki is szemet szúrt a politikus „tudományos újítása”.

Fölé zuhant? Hogy tud valami felfelé zuhanni?”

– tette fel a kérdést Bohár. A válasz sem maradt el. Fekete-Győr kifejtette: „pontosan úgy, ahogy a Fidesszel történik: minél mélyebbre zuhan morálisan, annál magasabbra jut”.

 

(mandiner.hu)

 

Add tovább!

Gyere, szólj hozzá te is!oszd meg a véleményed!mondd el, mit gondolsz!

Feliratkozás
Kommentértesítést kérek
0 Hozzászólások
Legrégebbi
Legújabb A legtöbb szavazatot kapott
Inline visszajelzések
Minden hozzászólás megtekintése

HÍRLEVÉL

Rólunk

Mindenszo.hu egy Konzervatív, patrióta hírportál. Nálunk a hír szent, a vélemény szabad. A liberálisok gyűlölik a mindenszót, ebből tudjuk, hogy jó úton járunk.
Hitvallásunk: „Aki embernek hitvány, magyarnak alkalmatlan!” Tamási Áron

Támogasson minket

Egyedi támogatás

 

0
Itt tudsz a cikkhez kommentelni!x

Adblock észlelve

Kérjük, támogasson minket azzal, hogy kikapcsolja az AdBlocker kiterjesztést a böngészőjéből a weboldalunkhoz.