Támogatás
Támogatás
Támogatás

Budapesti Fidesz: Gyurcsány emberei már az áramot is lopják

0 megjegyzések
Facebook

„Áramlopáson kapták a DK önkormányzati képviselőjét, Borka-Szász Tamást a VII. kerületben. Erzsébetváros önkormányzatát ma reggel megszállták a Nemzeti Nyomozó Iroda munkatársai, akik számítástechnikai eszközöket foglaltak le a képviselő hivatali irodájában. Borka-Szász állítólag saját magának állított elő »netes pénzt«, kriptovalutát egy speciális számítógéppel, amelynek óriási áramfelvétele van. A számlát pedig, olybá tűnik, az önkormányzattal fizettette meg. Úgy tudjuk, az elmúlt időszakban az önkormányzatban elektromos tűzeset is történt, ami összefüggésben lehet az áramrendszer túlterheltségével. Számtalan még a nyitott kérdés, például Niedermüller polgármester tudott párt és képviselőtársa ügyködéséről? Ahol hatalomra kerül, az antiszemitákkal összefogó baloldal ott folytatja, ahol 2010-ben abbahagyta. Gyurcsány emberei már az áramot is lopják. A számlát pedig mi fizetjük!” – olvasható a Budapesti Fidesz fb oldalán a közlemény.

 

 

(mandiner.hu)

 

 

Oszd meg a barátaiddal is!

Gyere, szólj hozzá te is!oszd meg a véleményed!mondd el, mit gondolsz!

Facebook

HÍRLEVÉL

Itt kérd a tájékoztatónkat!

Adblock észlelve

Kérjük, támogasson minket azzal, hogy kikapcsolja az AdBlocker kiterjesztést a böngészőjéből a weboldalunkhoz.