Támogatás
hétfő, január 20, 2025
Támogatás
Támogatás

Van ez a Rácz András nevű hadtörténész, Oroszország szakértő, egyebekben Orbán Balázs fixációs nyüzsi mókus, aki nemcsak nálam, de egy komplett lakótelepen is kiverné a biztosítékot Facebookon közzétett kötözködő és lelketlen eszmefuttatásával.

Azt mondja ez a tundra-bugyis, hogy:
,,Szerencsétlen ötlet a karácsonyi magyar fegyverszüneti javaslat”, –
mármint a háborúzó két fél, az oroszok és ukránok számára.
Ezt követően pontokba szedetten fejtegetésbe kezd azon az alapon, hogy kinek, mikor jelenti a karácsony a karácsonyt.
Ember! Hát nem édes mindegy? A lényeg, hogy egy lélegzetvételnyi időre, de hallgassanak el a fegyverek, nem?
Javasolnék önnek egy másik aspektust, hogy abból vizsgálódva is arra a megállapításra jutna-e, hogy:
,,SZERENCSÉTLEN ÖTLET A KARÁCSONYI MAGYAR FEGYVERSZÜNETI JAVASLAT.”

Köztudomásúan bármelyik oldalon, de inkább az ukránok oldalán a frontvonalba küldött katonák túlélési ideje 3-5 óra, a harcok hevességétől függően.
Tételezzük fel, hogy Rácz András hadköteles honvédot a karácsonyi fegyverszüneti megállapodás HIÁNYÁBAN a frontra VEZÉNYELNÉK, bármelyik oldal katonájaként. A 3-5 órás túlélési esély ismeretében vajon akkor is szerencsétlen ötletnek tartaná a fegyvernyugvás elrendelését?

Azt gondolom, hogy időponttól függetlenül élete legszerencsésebb pillanata lenne, ha az akár képzelt karácsonyfája alá saját életének esélyét tehetné azzal a reménnyel, hogy talán nem is folytatódik a húsdaráló embertelen és arctalan monotonitása és túlélheti az amúgy túlélhetetlent.
Ennek szellemében kívánok áldott ünnepeket önnek, de végiggondolatlan és idétlen megjegyzéseivel kérem ne vegye el azoktól az oroszoktól és ukránoktól az életük reményét, akik semmivel sem jogosulatlanabbak arra, mint ön a sajátjára!
Köszönöm.

Bognár Zsolt /Parabolha/

 

Mindenszo.hu kommentár: na, Rácz elvtárs, ha ilyen szerencsétlen javaslat, akkor irány az ukrán front!

 


 

 

Kérjük a segítségedet! 

Wittinghoff minden pert megnyert ellenünk és elárverezik a lakásunkat, ha nem fizetünk neki! 

Támogasson minket!

Kártyás fizetéshez kattintson az összegre, amennyivel támogatni szeretne minket.


Egyedi összeggel szeretne támogatást küldeni? Kérem, írja be az összeget, majd nyomja meg a "Támogatom" gombot!


Átutalással szeretne támogatást küldeni?

 

 

Gyere, szólj hozzá te is!oszd meg a véleményed!mondd el, mit gondolsz!

Feliratkozás
Kommentértesítést kérek
0 Hozzászólások
Legrégebbi
Legújabb A legtöbb szavazatot kapott
Inline visszajelzések
Minden hozzászólás megtekintése

Hírlevél

Rólunk

Mindenszo.hu egy Konzervatív, patrióta hírportál. Nálunk a hír szent, a vélemény szabad. A liberálisok gyűlölik a mindenszót, ebből tudjuk, hogy jó úton járunk.
Hitvallásunk: „Aki embernek hitvány, magyarnak alkalmatlan!” Tamási Áron

Támogasson minket

Egyedi támogatás

 

0
Itt tudsz a cikkhez kommentelni!x

Adblock észlelve

Kérjük, támogasson minket azzal, hogy kikapcsolja az AdBlocker kiterjesztést a böngészőjéből a weboldalunkhoz.