El fogják kapni a Hír Tv-t is, nem kell aggódni. Az MTVA-t már átállították a Tisza oldalára.
A MTI már képeket is hamisít Sulyok Tamásról.
Szépen, sorban, a teljes jobboldali médiát elfoglalják.
Már a Mandinerhez is elértek: Kohán Mátyás (sosem bíztunk benne) máris elkezdte szopkodni a Tisza farka hegyét. Szinte minden bejegyzésében, cikkében jön egy-egy tisza dicséret. No komment. Megyünk hányni.
No és újonnan felvettek egy kő libsit, egy bizonyos Vörös Tamást (nomen est omen), aki egyenesen majdnem vezércikkben okádta a fideszre a szart.
Hát itt tartunk.
Megy szépen lassan a Mandiner is a levesbe.
Ennyi volt.
Kacsoh elvtárs persze kussol.
mindenszo.hu
Kérlek segítsd munkánkat és a mindenszo.hu fennmaradását, mert nem sok nemzeti média maradt a patrióta oldalon!
Támogasson minket!
Kártyás fizetéshez kattintson az összegre, amennyivel támogatni szeretne minket.
Egyedi összeggel szeretne támogatást küldeni? Kérem, írja be az összeget, majd nyomja meg a "Támogatom" gombot!
Átutalással szeretne támogatást küldeni?
Támogasson minket!
Kártyás fizetéshez kattintson az összegre, amennyivel támogatni szeretne minket.
Egyedi összeggel szeretne támogatást küldeni? Kérem, írja be az összeget, majd nyomja meg a "Támogatom" gombot!
Átutalással szeretne támogatást küldeni?