in

Ismét magyar arany! Magyar arany a kadet birkózók Európa-bajnokságán

Egy aranyérmet nyert a magyar küldöttség a kadet birkózók vasárnap zárult faenzai Európa-bajnokságán

A magyar szövetség vasárnapi tájékoztatása alapján az olaszországi kontinensviadalon a 69 kilós lányoknál a Kecskeméti TE birkózója, Újfalvi Lili lengyel, orosz és fehérorosz riválist legyőzve állhatott a dobogó tetejére.

További öt magyar birkózó végzett pontszerző helyen: Vizi Flóra (53 kg), Szenttamási Róza (57), Major Nóra (65), a tavalyi serdülő Eb-győztes Varsányi László (kötöttfogás, 92) és a még serdülőkorú Bazsó Adolf (kötöttfogás, 110) egyaránt ötödik lett.

Fotó: Magyar Birkózó Szövetség facebook oldala
MTI nyomán

(forrás:magyarforum.hu)

Salvini rendet tart! – Salvini levélben szólította fel Hollandiát, hogy fogadja be a migránshajót

Újra magyar érem! – Krizsán Xénia országos csúccsal nyert ezüstérmet Franciaországban